Metsaühistute Suvepäevad Tagametsas 28-29 juuli 2012


Esimesed suvepäevad toimuvad koostöös Kesk-Eesti Metsaomanike MTÜ ja teiste metsaühistutega 28.-29. juulil skautide ja gaidide suurlaagrite toimumiskohas Tagametsas (Türi vald, Rassi küla), kus ühinevad Järvamaa, Pärnumaa ja Viljandimaa. Metsaühistute suvepäevad on pühendatud loodusele ja inimesele.


Suvepäevad pakuvad teadmisi ja tegutsemislusti kogu perele. Keskonna-ja loodusalaseid teadmisi jagavad endised keskkonnaministrid Vootele Hansen ja Andres Tarand,  konfliktide ennetamisest filosoofiadoktor Rein Taagepera, rahvuspoliitikast riigikogu liige Mart Nutt, jpt.

Metsadest, puudest ja loodusest räägivad Eesti tunnustatud asjatundjad ning mõtisklejad. Räägime seentest, ravimtaimedest  ja tutvume ööliblikatega.

Toimuvad kanuu- ja loodusmatkad, sportmängud ning orienteerumine.  Sangpommi tõstmist demonstreerib maailmameister Ruben Poljakov. Saapaheite maaletooja, Viljandi Ingerisoomlaste Seltsi juht Valeri Luukka tutvustab seda soomlaste poolt leiutatud huvitavat spordiala ja toimuvad võistlused.

Lapsi juhendavad ja loodusalaseid teadmisi jagavad skaudid ja gaidid, samuti kogenud pedagoogid.

Õhtuks pakume võimalust tutvuda Kurgjaga ja vaadata seal Roman Baskini lavastust „Iha jalakate all“. Hilisõhtul esineb üks kuulsamaid Venemaa soome-ugri rahvaste folklooriansambleid „Toorama“, kes oma meeshäältega on mitmelgi korral võlunud Viljandi pärimusmuusika festivali publikut. Laupäeva lõpetab 80-ndate tantsumuusika, plaate keerutab KUKU Sass.

Suvepäevade täpne ajakava

Suvepäevi juhib Rakvere teatri näitleja Tarvo Sõmer. 


Tule ja võta pere kaasa. Osalemiseks palume registreerida täites alljärgnev registreerimisvorm või saata e-kiri aadressil info@eestimy.ee

Osalustasu  metsaühistutele liikmetele ja nende pereliikmetele 10 EUR-i täiskasvanu ja 3 EUR-i kuni 18 aastane kooliõpilane. Eelkooliealised tasuta. Metsaomanikud, kes ei ole metsaühistute liikmed saavad registreeruda mõne metsaühistu kaudu tasu 15 € täiskasvanu või kokkuleppel korraldajatega.   Sisaldab toitlustust.  Ööbimine telkides, erandkorras majutus ruumides. Teatripileteid ei ole hinna sees. Metsaühistute liikmetel võimalik soetada soodusteatripilet 14 €.

Suvepäevade aja- ja läbiviimiskava täpsustub lähiajal. Jälgige seda meie koduleheküljel www.eestimetsaühistu.ee

Täiendav info 51-21947 Margit Kannel.

Esimeste Metsaühistute Suvepäevade peakorraldajate Eesti Metsaühistu ja Kesk-Eesti Metsaomanikud MTÜ     

Juhendi Tagametsa jõudmiseks

LEIAD SIIT 

Voog. Tee ise koduleht!